İYİ Partili Durmuş Yılmaz’dan dolar alın çağrısı! Bu nasıl milliyetçilik?

İYİ Parti milletvekili Durmuş Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları sonrası döviz kurundaki hızlı düşüşün yeni bir alım fırsatı yaratacağını söyledi.

Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ekonomiye ve yeni döviz planına dair yaptığı açıklamalarla piyasaları rahatlattı.

Erdoğan’ın açıklamaları birçok çevre tarafından olumlu bulunurken, muhalefet cephesinde temkinli yorumlar yapıldı.

Halk TV’de canlı yayına katılan Eski Merkez Bankası Başkanı, İYİ Partili Durmuş Yılmaz, piyasalara müdahale olduğunu, değişen bir şey olmayacağını savunarak şunları söyledi:

“Bu bir alım fırsatıdır. Piyasa Erdoğan’ın bu söylemlerini satın almadı, şu anda piyasaya kesin bir müdahale var. Başka bir şey değildir. Bence kaldığı yerden bu iş devam edecektir.”

YÖNETİCİ Editör

Taraf Olmayan Habercilik Yapan Aybüke Türk Haber, dünyadaki bütün Türklerin gür sesi ve onların kulağı olacaktır. Habere Bozkurtça bakan ve değerlendiren Aybüke Türk Haber mazlumların da temsilcisi olmayı hedeflemiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Miço’ya bir haller oluyor! Batı Trakya’da 4 Türk azınlık ilkokulunu kapattı!

Batı Trakya’da, öğrenci yetersizliği gerekçesiyle dört Türk azınlık ilkokulunun kapatılmasına karar verildi. Bu karar, bölgedeki …

Bir yanıt yazın