Orman yangınlarında global çağrısı yapan Cem Davran’dan birlik beraberlik mesajı!

Geçtiğimiz yıl çıkan orman yangınlarında global çağrıyla gündeme gelen oyuncu Cem Davran, İBB’nin kar krizinde birlik olma davetinde bulundu.

Ülke genelinde yaşanan olumsuz hava koşullarına karşı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, kar yağışına yönelik İstanbul için uyarılarda bulunmuştu.  Geçtiğimiz günlerde kenti etkisi altına alan kar yağışı, hayatı durma noktasına getirdi.  İstanbul’da hiçbir tedbir alınmamasının ardından binlerce vatandaş yollarda mahsur kalırken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kar yağışı sırasında balıkçıya gitmesi tepki çekti.

Birçok ünlü isim, Ekrem İmamoğlu’nun balıkçıda çıkan fotoğraflarını yalanlarken, gerçeğin ortaya çıkmasıyla paylaşımlarını sildi. Ünlülerden Ekrem İmamoğlu’na gelen destekler, ‘yalan’ iddialarının ardından ‘birlik ve beraberlik’ çağrısına dönüştü.  Geçtiğimiz yıl Türkiye’de çıkan yangınlar sırasında ülkenin dünyaya muhtaç olduğu mesajıyla global çağrıda bulunan Cem Davran da, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Twitter hesabından herkesin birbirinin açığını aramaması gerektiğine değinen bir paylaşım yapan Cem Davran, “Allah korusun İstanbul’da deprem olduğunda ne olacak? Herkes birbirinin açığını mı kovalayacak? Bölünerek mi yok olacağız, ne olacak? Bir durun n’olur ya bir durun.” ifadelerini kullandı.

YÖNETİCİ Editör

Taraf Olmayan Habercilik Yapan Aybüke Türk Haber, dünyadaki bütün Türklerin gür sesi ve onların kulağı olacaktır. Habere Bozkurtça bakan ve değerlendiren Aybüke Türk Haber mazlumların da temsilcisi olmayı hedeflemiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Neslim Güngen ve İnanç Güngen’in ifadeleri ortaya çıktı

Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen operasyonuna dair yeni detaylar ortaya çıktı. Neslim Güngen ifadesinde, …

Bir yanıt yazın