Reis’ten mesaj var: Korona çalışmalarımızı engelleyemez

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yakalandığı koronavirüs sonrası Emine Erdoğan ve kendisinin sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi. Erdoğan, çalışmalarına devam ettiğini söyledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın koronavirüs testleri pozitif çıktı.  Yaşanan bu gelişme sonrası açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan’ın hastalığı hafif geçirdiğini aktardı.
Konuya ilişkin bir başka açıklama da Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi.  Sağlık durumuna ilişkin Twitter hesabından bilgi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Emine Erdoğan’ın da kendisinin de iyi olduğunu bildirdi.
“OLUMSUZ BİR DURUM YOK”
Çalışmalarına evden devam ettiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:
“Bu sabah doktorumuz rutin kontrolümüzü gerçekleştirdi. Hamdolsun, olumsuz bir durum yok. Bugün de hastalığı hafif şekilde geçiriyor, Emine Hanımla birlikte çalışmalarımıza evden devam ediyoruz.”

YÖNETİCİ Editör

Taraf Olmayan Habercilik Yapan Aybüke Türk Haber, dünyadaki bütün Türklerin gür sesi ve onların kulağı olacaktır. Habere Bozkurtça bakan ve değerlendiren Aybüke Türk Haber mazlumların da temsilcisi olmayı hedeflemiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Acar TFF başkanı Hacıosmanoğlu: Ben değil Türk futbolu kazandı

Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni başkanı seçilen İbrahim  Hacıosmanoğlu yaptığı açıklamada, “Ben değil Türk futbolu kazandı” …

Bir yanıt yazın