Ukraynayı işgall eden işgalci Putin: Başka çaremiz yoktu

Rusya Devlet Başkanı Putin, Ukrayna’ya yönelik yapılan saldırıyla ilgili “Başka çaremiz yoktu, bunu yapmamız gerekiyordu” dedi.

Rusya’nın Ukrayna’ya başlattığı askeri operasyon ile Avrupa kıtasında tansiyon yükseldi. Başta başkent Kiev olmak üzere birçok noktadan patlama sesleri duyuldu. Ukraynalılar, güvenlikleri için yaşadıkları bölgelerden ayrılmaya başladı.

“BAŞKA ÇAREMİZ YOKTU”

Saldırı emri sonrası ilk kez konuşan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.“Başka çaremiz yoktu, bunu yapmamız gerekiyordu. Bizi bu adıma mecbur ettiler” diyen Putin, sözlerini şöyle sürdürdü:“Dünya ekonomisine zarar vermeyeceğiz, parçası olduğumuz bir sistemi neden yok edelim? Bizi lütfen bu sistemden dışarı itmeyin”

YÖNETİCİ Editör

Taraf Olmayan Habercilik Yapan Aybüke Türk Haber, dünyadaki bütün Türklerin gür sesi ve onların kulağı olacaktır. Habere Bozkurtça bakan ve değerlendiren Aybüke Türk Haber mazlumların da temsilcisi olmayı hedeflemiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Acar TFF başkanı Hacıosmanoğlu: Ben değil Türk futbolu kazandı

Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni başkanı seçilen İbrahim  Hacıosmanoğlu yaptığı açıklamada, “Ben değil Türk futbolu kazandı” …

Bir yanıt yazın