İstanbul’da karlı yolda kayan servis araçları birbirine girdi

Buzlanma nedeniyle kayganlaşan yolda işçi taşıyan servisler çarpıştı. Arkadan gelen minibüslerin de dahil olduğu kazada, yol trafiğe kapandı.

Türkiye için beklenen kar yağışı dün itibariyle başladı. Uzmanlar, 14 Mart’a kadar Sibirya’dan gelen Aybar kar fırtınasının etkisinin görüleceği kentlere, uyarıda bulundu.  Yağışın etkisini giderek artıracağı belirtilirken, 19 ilde eğitime ara verildi. Turuncu alarmın verildiği İstanbul’da bazı İETT otobüsleri yolda kalırken, kar önlemi olmayan araçların ise kaza yaptığı bildirildi.

SERVİS ARAÇLARI ÇARPIŞTI

Esenyurt Atatürk Mahallesi Doğan Araslı Bulvarı’nda kar yağışı nedeniyle kayganlaşan yolda iki işçi servisi birbirine çarptı. Arkadan gelen içinde işçilerin bulunduğu başka bir servis aracı da yolda kaymaya başladı.

BUZ PİSTİ TRAFİĞE KAPANDI

Minibüs önündeki minibüslere çarpıp dururken, bu sefer de minibüsler kaymaya başladı. Peş peşe kazalar sonucu yol trafiğe tamamen kapanırken, olay yerine itfaiye ve polis ekiplerinin gelmesi bekleniyor.

YÖNETİCİ Editör

Taraf Olmayan Habercilik Yapan Aybüke Türk Haber, dünyadaki bütün Türklerin gür sesi ve onların kulağı olacaktır. Habere Bozkurtça bakan ve değerlendiren Aybüke Türk Haber mazlumların da temsilcisi olmayı hedeflemiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Başkomutan Erdoğan, Bahçeli ve Özel ile birlikte Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde!

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50. yıl dönümü kutlamalarına katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giden Erdoğan, …

Bir yanıt yazın