Bolu Dağı Tüneli’nde zincirleme kaza! 18 araç birbirine girdi:30 yaralı var!..

Bolu Dağı Tüneli’nde korkunç bir zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kazada yaralananlar hemen hastaneye kaldırıldı.

Bolu Dağı Tüneli içerisinde aralarında tır, kamyon ve otobüsün de olduğu çok sayıda aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.

Kar yağışının etkili olduğu bölgeye sağlık, polis, jandarma, itfaiye ve Karayolları ekipleri sevk edildi.Yaralananların olduğu kaza nedeniyle otoyolun İstanbul istikameti ulaşıma kapandı. Ekipler, trafik akışını Abant Kavşağı’ndan D-100 kara yoluna yönlendiriyor.

18 ARAÇ KAZAYA KARIŞTI, 30 YARALI VAR

İlk bilgilere göre can kaybının bulunmadığını söyleyen Bolu Valisi Ahmet Ümit, “Ekipler bölgeye gidiyor, yaralılar olduğunu biliyoruz. Tüneldeki kazaya 18 araç karıştı, 30 yaralımız var.” dedi.

Vali’nin açıklamalarının devamında şu ifadeler yer aldı:

“TÜNEL ÇEVRESİNDE ÖZEL EKİPLERİMİZ VAR”

Ara ara kar yağışı devam ediyor. Normal şartlarda yollarımız açık. Mecbur kalmadıkça yola çıkmayalım. Tünel çevresinde özel ekiplerimiz var, anında müdahale ediliyor. Zincirleme olduğu için başka ekipler de gönderdik. Ben de olay yerine gidiyorum. Daha net bilgileri birazdan alacağız.

6’SI TIR, 2’Sİ OTOBÜS

6 tanesi tır, 2 tanesi otobüs, onun dışındakiler normal otomobil. Yaralılar hemen hastaneye götürüldü. Kameralarla takip ediyoruz. Hemen müdahale edildi ama vefat olmaması temennimiz olur.Yolun en geç yarım saat içerisinde açılmasını hedefliyoruz.”

YÖNETİCİ Editör

Taraf Olmayan Habercilik Yapan Aybüke Türk Haber, dünyadaki bütün Türklerin gür sesi ve onların kulağı olacaktır. Habere Bozkurtça bakan ve değerlendiren Aybüke Türk Haber mazlumların da temsilcisi olmayı hedeflemiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Miço’ya bir haller oluyor! Batı Trakya’da 4 Türk azınlık ilkokulunu kapattı!

Batı Trakya’da, öğrenci yetersizliği gerekçesiyle dört Türk azınlık ilkokulunun kapatılmasına karar verildi. Bu karar, bölgedeki …

Bir yanıt yazın