Gaziantep’te emniyete saldırmak isteyen teröristin vurulma anı

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’ne bombalı saldırı girişiminde bulunan teröristin vurulma anı, saniye saniye kameraya yansıdı.
Gaziantep’ten gelen bir son dakika haberi gündeme bomba gibi düştü. Gaziantep’te akşam saatlerinde Emniyet Müdürlüğü önünde bağıran bir şahsı polis uzaklaştırmak istedi. Daha sonra yeleğini ve elindeki kumandayı gösteren terörist, üzerimde bomba var’ diyerek bombayı patlatmak istedi.

Vurulma anı kameraya böyle yansıdı
İkazlara rağmen uzaklaşmayan şahıs polis ekipleri tarafından yaralı olarak etkisiz hale getirildi. Teröristin polisler tarafından vurulduğu o anlar kameraya saniye saniye yansıdı.

Herhangi bir patlayacı maddeye rastlanmadı
Öte yandan olayın ardından özel kıyafetlerini giyen bomba imha ekipleri teröristin üzerinde bomba araması yaptı. Teröristin üzerinde ve yere bıraktığı poşette herhangi bir patlayıcı maddeye ulaşılmadı.

YÖNETİCİ Editör

Taraf Olmayan Habercilik Yapan Aybüke Türk Haber, dünyadaki bütün Türklerin gür sesi ve onların kulağı olacaktır. Habere Bozkurtça bakan ve değerlendiren Aybüke Türk Haber mazlumların da temsilcisi olmayı hedeflemiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ayasofya Camii, 4 yılda 25 milyon ziyaretçiyi ağırladı

Yerli ve yabancı turistler için çekim alanı olan Ayasofya Camii, ibadete açılmasının üzerinden geçen 4 …

Bir yanıt yazın