Korkunun gözünü seveyim! Biden, şüpheli uçak yüzünden güvenli eve alındı

Sahil kenarındaki evinde eşiyle birlikte vakit geçiren Başkan Joe Biden, uçuşa yasaklı bölgeye bir uçağın girmesi nedeniyle apar topar güvenli eve alındı.
ABD Başkanı Joe Biden, eşiyle birlikte sahil kenarındaki evinde vakit geçiriyordu.

Ancak bir anda ortalık karıştı.

Gizli Servis, uçuşa yasaklı bölgeye özel bir uçağın giriş yaptığını farketti ve hemen alarm durumuna geçildi.

Özel uçağın tespit edilmesiyle birlikte Başkan Joe Biden, hemen çantalarını topladı ve Gizli Servis tarafından güvenli bir eve götürüldü.

Yanlışlıkla mı girdi
ABD Gizli Servisi tarafından yapılan açıklamada, “Bugün saat 13.00’ten kısa bir süre önce özel bir uçağın, yanlışlıkla güvenli hava sahasına girdiği tespit edildi. Uçak hemen kısıtlı hava sahasından çıkarıldı.” denildi.

Savaş uçakları havalandı
Biden ve ailesinin güvenli bir bölgeye taşınmasının ardından iki savaş uçağı, söz konusu uçağı engellemek için havalandı.

ABD Başkanı Joe Biden’ın çantalarını toplayıp kaçtığı ana ait fotoğraf karesi, sosyal medyada dalga geçilerek paylaşıldı.

YÖNETİCİ Editör

Taraf Olmayan Habercilik Yapan Aybüke Türk Haber, dünyadaki bütün Türklerin gür sesi ve onların kulağı olacaktır. Habere Bozkurtça bakan ve değerlendiren Aybüke Türk Haber mazlumların da temsilcisi olmayı hedeflemiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Acar TFF başkanı Hacıosmanoğlu: Ben değil Türk futbolu kazandı

Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni başkanı seçilen İbrahim  Hacıosmanoğlu yaptığı açıklamada, “Ben değil Türk futbolu kazandı” …

Bir yanıt yazın