Başkan Erdoğan’dan Selçuk Bayraktar’ı hedef alan hazımsızlıklara sert tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı milli ve yerli projelerle Türk savunma sanayine güç katarak adını duyuran Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar’ı hedef alanlara “Yatıyorlar kalkıyorlar Selçuk. Selçuk ne yaptı size! Neymiş, damatmış. Neymiş ‘Erdoğan bunlara bol bol para vermiş’. elinize dilinize dursun.” dedi.

Türkiye, yerli ve milli üretimleri ile her geçen gün savunma sanayisine daha da güç katıyor..

Yerli ve milli uçaklar, şimdiden dosta güven düşmana korku salarken; işin alışveriş boyutu da devletin elini güçlendiriyor.

Bu atılım, şimdiden Türkiye’yi başka bir seviyeye taşımış durumda…

Özellikle Türk SİHA’larının Suriye’de, Irak’ta, Libya’da ve Azerbaycan’daki başarısı, dünya ülkelerinin sipariş talepleriyle sonuçlanırken, muhalif kesim bundan rahatsız.

Türkiye’nin savunma sanayisinde yükselişinde büyük katkı sağlayan Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar’ı hedef alanlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sert tepki gösterdi.

“Yatıyorlar kalkıyorlar Selçuk. Selçuk ne yaptı size! Neymiş damatmış”

Eskişehir’de gençlerle birlikte iftarda bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

Yatıyorlar, kalkıyorlar televizyon ekranlarında Selçuk aşağı, Selçuk yukarı. Ne yaptı Selçuk? Neymiş, damatmış. Bunların rahmetli babası bankalardan kredi almadan çalıştı. Çocukları da aldıkları bu terbiye ile devam ediyor.

İhraca yönelik çok ciddi bir potansiyel var, talepleri karşılayamıyorlar. Ve öyle bir baba ki devletin bunlara tahsis ettiği yerleri bile almıyor. Çünkü sen stratejik bir yatırım yapıyorsun, sana bunu hak olarak devlet veriyor.

“Ne kadar imansız, kitapsız, kominist varsa televizyonda bunları konuşturtuyorlar”

Yatıyorlar, kalkıyorlar ne kadar imansız, kitapsız, kominist varsa televizyonda bunları konuşturtuyorlar. Bunlar çünkü devlet düşmanı, millet düşmanı. İşleri güçleri neymiş ‘Erdoğan bunlara bol bol para vermiş’. elinize dilinize dursun.

YÖNETİCİ Editör

Taraf Olmayan Habercilik Yapan Aybüke Türk Haber, dünyadaki bütün Türklerin gür sesi ve onların kulağı olacaktır. Habere Bozkurtça bakan ve değerlendiren Aybüke Türk Haber mazlumların da temsilcisi olmayı hedeflemiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

HSK, 4 bin 299 hakim ve savcının görev yerlerini değiştirdi!

2024 Adli ve İdari Yargı Kararnamesi yayınlandı. Buna göre 4 bin 9’u adli, 290’ı idari …

Bir yanıt yazın